-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування (Комплекти обладнання для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2020-08-12-005437-b
Завершена
447 975.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 239.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 239.88 UAH
Номер:
4ab11cae71dd412086d2285c45678c93
Внутрішній номер закупівлі:
5906838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-12-005437-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380614091868 pub.zak.vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
447 975.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 239.88 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 400.00 UAH
Період уточнення:
12.08.2020 22:37 - 18.08.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2020 22:37 - 28.08.2020 08:00
Аукціон:
31.08.2020 15:49 - 31.08.2020 16:10
Період кваліфікації:
31.08.2020 16:10 - 01.09.2020 14:12
Період завантаження договору:
01.09.2020 14:12 - 21.09.2020 14:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПЕЛЕХАТИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 01.09.2020 14:12 - 12.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3120609038
-
Контактна особа:
Олександр Пелехатий +380977386620 office-zp@ukr.net
-
Адреса:
69007, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 281
Оскарження: 01.09.2020 14:12 - 12.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
429 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2020 14:12
Документи
74
Скарги
0
ФОП "БОВАН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3404610854
-
Контактна особа:
Олександр Бован +380679112538 bovanaleksandr25@gmail.com
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЦИТРУСОВА , будинок 5А, квартира 80
Початкова пропозиція
444 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
22f2b32cde644d6a90058062e6532eee
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-12-005437-b-c1
Постачальник:
ФОП "ПЕЛЕХАТИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3120609038
-
Контактна особа:
Олександр Пелехатий +380977386620 office-zp@ukr.net
-
Адреса:
69007, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 281
Номер договору:
504
Сума договору:
429 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
17.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний