-
Відкриті торги
-
КЕП
39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування (Комплекти обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено тендер
447 975.00
UAH
Номер:
a32086820c8140faa5ecc734ed546df1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-12-002525-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
447 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування (Комплекти обладнання для закладів громадського харчування)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.08.2020 22:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума407 250.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума40 725.00 UAH