-
Відкриті торги
-
КЕП
39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування (Комплекти обладнання для закладів громадського харчування)
429 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
22f2b32cde644d6a90058062e6532eee
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-12-005437-b-c1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832850
-
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380614091868 pub.zak.vo@ukr.net
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівка, вул. Соборна, 412а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПЕЛЕХАТИЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3120609038
-
Контактна особа:
Олександр Пелехатий +380977386620 office-zp@ukr.net
-
Адреса:
69007, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 281
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
504
Дата підписання:
17.09.2020 00:00
Період дії договору:
17.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
429 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
429 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект обладнання для закладів громадського харчування (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації