• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Гранули паливні

Тип джерела фінансування: Державний бюджет України

Завершена

1 232 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 322.00 UAH
Номер: 35e007130285461d96a2d02040fba176
Внутрішній номер закупівлі: 5887520
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-11-008037-a   
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Зайцев Олексій Леонідович +380577398049 mtzvhnuvd@gmail.com http://www.univd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 232 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 322.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 30 000.00 UAH
Період уточнення: 11.08.2020 17:04 - 16.08.2020 17:09
Період прийому пропозицій: 11.08.2020 17:04 - 26.08.2020 17:09
Аукціон: 27.08.2020 14:31 - 27.08.2020 14:52
Період кваліфікації: 27.08.2020 14:52 - 02.09.2020 13:46
Період завантаження договору: 02.09.2020 13:46 - 22.09.2020 13:46
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 275 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 61080, Україна, Харківська область, Харків, просп. Льва Ландау, 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

Оскарження: 02.09.2020 13:46 - 13.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 232 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 219 872.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2020 13:46
Документи 53
Скарги 0
ФОП "ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 1 223 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 223 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 8ff7b7a2c2564a5983cc4d1a4c4b46a5
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-11-008037-a-c1
Постачальник: ФОП ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 502
Сума договору: 1 219 872.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 17.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
502_гранули.pdf
p7s
sign.p7s