-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні
Оголошено тендер
1 232 200.00
UAH
Номер:
8aa225be42ff4180be71e6eeb688d4de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-11-004157-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 232 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гранули паливні
Примітки:
Харківський національний університет внутрішніх справ, 61080, Україна , Харківська обл., Харків, проспект Льва Ландау 27, Категорія Замовника: Відповідно до пункту 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.08.2020 16:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гранули паливні
Кількість
275 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 232 200.00 UAH