-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні
1 219 872.50
UAH без ПДВ
Номер:
8ff7b7a2c2564a5983cc4d1a4c4b46a5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-11-008037-a-c1
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Контактна особа:
Зайцев Олексій Леонідович +380577398049 mtzvhnuvd@gmail.com http://www.univd.edu.ua
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ГОРБАЧОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2376001139
-
Контактна особа:
Горбачов Сергій Вікторович +380678036841 dgessi18@gmail.com
-
Адреса:
61136, Україна, Харківська область, Харків, ГЕРОЇВ ПРАЦІ, б.37, кв. 239
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
502
Дата підписання:
17.09.2020 00:00
Період дії договору:
17.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
1 219 872.50 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 219 872.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гранули паливні
Кількість
275 тонни
Період постачання
до 31.12.2020