-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-08-06-002672-a
Місцезнаходження : 80356, Львівська область,Жовківський район,с.Сопошин, вул.Чорновола,20. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 1 статті 2 Закуону. Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
2 414 142.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 070.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 070.71 UAH
Номер:
010ec410bc004e04ae3d1180628bfa01
Внутрішній номер закупівлі:
5830094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-06-002672-a
Замовник:
Сопошинська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04371851
-
Адреса:
80356, Україна, Львівська область, с. Сопошин, вул. Чорновола, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Куцько Олена +380674207347 soposhyn.rada@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 414 142.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 070.71 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2020 11:34 - 13.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2020 11:34 - 23.08.2020 00:00
Аукціон:
25.08.2020 15:01 - 25.08.2020 15:34
Період кваліфікації:
25.08.2020 15:34 - 03.09.2020 14:48
Період завантаження договору:
03.09.2020 14:48 - 23.09.2020 14:48
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються поетапно у безготівковій формі по факту виконання робіт на підставі наданих Підрядником актів приймання-передачі виконаних робіт (Ф. КБ-2в) та довідок (Ф. КБ-3) з відстрочкою платежу до 10 календарних днів з дня підписання акту приймання- передачі виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
14.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
80356, Україна, Львівська область, с.Сопошин, вул Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю"Трансбудторг"
Оскарження: 01.09.2020 12:18 - 12.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40504235
-
Контактна особа:
Винник Віталій Володимирович 380973323455, 380973323455 vvv777tbt@ukr.net
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, Львів, Тісна37 кв.2
Оскарження: 01.09.2020 12:18 - 12.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 473 786.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 473 786.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.09.2020 12:18
Документи
44
Скарги
0
Товариство з додатковою відповідальністю "Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65"
Оскарження: 03.09.2020 14:48 - 14.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448630
-
Контактна особа:
Магера Леся Михайлівна 380972672995, 380322553381 rbir65@i.ua
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, просп. Чорновола, 63
Оскарження: 03.09.2020 14:48 - 14.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 908 509.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 849 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2020 14:48
Документи
59
Скарги
0
ТОВ "НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ СУ - 27"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37672291
-
Контактна особа:
Іван Лашко +380676791896 su27nr@ukr.net
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, ВУЛИЦЯ ХОДОРІВСЬКА, будинок 4 / 1
Початкова пропозиція
2 394 122.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 850 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
96
Скарги
0
ПП Рома
×
-
Код ЄДРПОУ:
22357406
-
Контактна особа:
Гель Олег Васильович +380505886290 pp-roma@ukr.net
-
Адреса:
80316, Україна, Львівська область, Рава-Руська, вул.Горького 42 а
Початкова пропозиція
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
04e5553f9c784c72b242cbf60b2aa63b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-06-002672-a-b1
Постачальник:
Товариство з додатковою відповідальністю "Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448630
-
Контактна особа:
Магера Леся Михайлівна 380972672995, 380322553381 rbir65@i.ua
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, просп. Чорновола, 63
Номер договору:
60
Сума договору:
1 849 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 541 665.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.09.2020 16:20
Статус:
Підписаний