-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
2 414 142.00
UAH
Номер:
799ca20e8f21479c9607ca77951faa31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-06-001738-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сопошинська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04371851
-
Адреса:
80356, Україна, Львівська область, с. Сопошин, вул. Чорновола, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Сопошинська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04371851
-
Адреса:
80356, Україна, Львівська область, с. Сопошин, вул. Чорновола, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 414 142.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Примітки:
Місцезнагодження 80356, Львівська область,Жовківський район,с.Сопошин, вул.Чорновола,20.
Категорія замовника відповідно до ч.4 ст. 2 Закону: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини 1 цієї статті
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.08.2020 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 414 142.00 UAH