-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
1 849 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
04e5553f9c784c72b242cbf60b2aa63b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-06-002672-a-b1
Замовник:
Сопошинська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04371851
-
Контактна особа:
Куцько Олена +380674207347 soposhyn.rada@i.ua
-
Адреса:
80356, Україна, Львівська область, с. Сопошин, вул. Чорновола, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з додатковою відповідальністю "Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448630
-
Контактна особа:
Магера Леся Михайлівна 380972672995, 380322553381 rbir65@i.ua
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, просп. Чорновола, 63
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
60
Дата підписання:
14.09.2020 16:20
Період дії договору:
14.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 849 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 333.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
14.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
80356, Україна, Львівська область, с.Сопошин, вул Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22
На карті