• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Олива дизельна М-10 ДМ, Олива ТАД-17, Олива ТАП-15, Літол, Нігрол, Солідол Ж (6 найменувань)

Завершена

202 352.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 023.52 UAH
Номер: 5bc820d6857e4203856226b324fd16a0
Внутрішній номер закупівлі: 580654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-11-000230-a   
Замовник: ДП Крижопільське лісове господарство
Контактна особа: Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 202 352.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 023.52 UAH
Період уточнення: 11.01.2017 14:42 - 17.01.2017 14:47
Період прийому пропозицій: 11.01.2017 14:42 - 27.01.2017 14:47
Аукціон: 30.01.2017 14:40 - 30.01.2017 15:19
Період кваліфікації: 30.01.2017 15:19 - 01.02.2017 16:37
Період завантаження договору: 01.02.2017 16:30 - 21.02.2017 16:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива дизельна М-10 ДМ, Олива ТАД-17, Олива ТАП-15, Літол, Нігрол, Солідол Ж) (6 найменувань)
Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
Кількість 6 набір
Період постачання 13.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 24600, Україна, Вінницька область, селище міського типу Крижопіль, вул.. Куйбишева, 84 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Юкрейніен Трак Ком'юнеті

Оскарження: 30.01.2017 15:19 - 12.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 179 804.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
176 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2017 16:30
Документи 25
Скарги 0
ТОВ РУ НВП Агрінол

Оскарження: 01.02.2017 16:30 - 12.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 185 327.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2017 16:37
Документи 10
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ОІЛ ГРУП"
Початкова пропозиція 184 794.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
179 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 29
Скарги 0
ТОВ Нова Формула
Початкова пропозиція 193 418.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
188 158.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0
ООО ТСБ-АВТО
Початкова пропозиція 195 189.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 189.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 400ad8fc28054206927ef909d73ccf9c
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-11-000230-a-b1
Постачальник: ТОВ РУ НВП Агрінол
Номер договору: 02/17
Сума договору: 177 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.02.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 14.02.2017 23:59
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s