• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Олива дизельна М-10 ДМ, Олива ТАД-17, Олива ТАП-15, Літол, Нігрол, Солідол Ж (6 найменувань)

Завершена

202 352.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 023.52 UAH
Період уточнення: 11.01.2017 14:42 - 17.01.2017 14:47
Відповідь надана

тендерна документація

Номер: e7d6bd89b7624f3abb886a91dd815761
Дата опублікування: 11.01.2017 15:28
Опис: Завантажте тендерну документацію, будь ласка.
Відповідь: Тедерна документація завантажена. Через нестабільну роботу майданчика, вона перебувала тривалий час на зававнтаженні в ЦБД.
Дата відповіді: 11.01.2017 15:56