-
Відкриті торги
-
КЕП
Олива дизельна М-10 ДМ, Олива ТАД-17, Олива ТАП-15, Літол, Нігрол, Солідол Ж (6 найменувань)
177 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
400ad8fc28054206927ef909d73ccf9c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-11-000230-a-b1
Постачальник:
ТОВ РУ НВП Агрінол
×
-
Код ЄДРПОУ:
32365441
-
Контактна особа:
Слівний Максим Вікторович +380504502803 agrinoldp@gmail.com http://agrinol.ua
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул.Будівельна, 3А
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
02/17
Дата підписання:
14.02.2017 23:59
Період дії договору:
14.02.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
177 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 177 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива дизельна М-10 ДМ, Олива ТАД-17, Олива ТАП-15, Літол, Нігрол, Солідол Ж) (6 найменувань)
Кількість
6 набір
Період постачання
13.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
24600, Україна, Вінницька область, селище міського типу Крижопіль, вул.. Куйбишева, 84
На карті