-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Тендер Prozorro UA-2020-08-03-004513-a
Категорія замовника: відповідно до п.3, ч.4, ст.2 Закону "Про публічні закупівлі" Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.
Завершена
206 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 067.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 067.00 UAH
Номер:
55e54b2728214b208ed9a81428aa2369
Внутрішній номер закупівлі:
5790418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-03-004513-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РІПКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147517
-
Адреса:
15000, Україна, Чернігівська область, Ріпкинський р-н, смт. Ріпки, вул. Соборна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Мартюшова +380999510851 riposvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 067.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2020 16:36 - 09.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2020 16:36 - 19.08.2020 10:00
Аукціон:
20.08.2020 11:13 - 20.08.2020 11:35
Період кваліфікації:
20.08.2020 11:35 - 25.08.2020 11:51
Період завантаження договору:
25.08.2020 11:51 - 14.09.2020 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
34 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
15 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
45 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
30 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
11 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Місце постачання
15013, Україна, Чернігівська область, с. Нові Яриловичі, 30-років Перемоги,102
На карті
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шкурко Ірина Олександрівна
Оскарження: 21.08.2020 18:13 - 01.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2201505466
-
Контактна особа:
Шкурко Ірина 380661822049, 380661822049 postavki.mebel@gmail.com
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вулиця Заньковецької, буд 39 А, кв 1
Оскарження: 21.08.2020 18:13 - 01.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
203 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.08.2020 18:13
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "КОМФОРТ-ЧЕ"
Оскарження: 25.08.2020 11:51 - 05.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41370436
-
Контактна особа:
Сергій Повод +380992864718 comfort_ch@i.ua
-
Адреса:
14008, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКА, будинок 3
Оскарження: 25.08.2020 11:51 - 05.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
203 707.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 707.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2020 11:51
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
667fb2f201db41f387cd08d07f8641b0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-03-004513-a-a1
Постачальник:
ТОВ "КОМФОРТ-ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41370436
-
Контактна особа:
Сергій Повод +380992864718 comfort_ch@i.ua
-
Адреса:
14008, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКА, будинок 3
Номер договору:
1
Сума договору:
203 707.62 UAH з ПДВ
Сума договору:
169 756.35 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.09.2020 12:16
Статус:
Виконаний