-
Відкриті торги
-
КЕП
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
203 707.62
UAH з ПДВ
Номер:
667fb2f201db41f387cd08d07f8641b0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-03-004513-a-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РІПКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147517
-
Контактна особа:
Світлана Мартюшова +380999510851 riposvita@ukr.net
-
Адреса:
15000, Україна, Чернігівська область, Ріпкинський р-н, смт. Ріпки, вул. Соборна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОМФОРТ-ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41370436
-
Контактна особа:
Сергій Повод +380992864718 comfort_ch@i.ua
-
Адреса:
14008, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ УСПЕНСЬКА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
08.09.2020 12:16
Період дії договору:
08.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
203 707.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 951.27 UAH)
Оплачено:
203 707.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 951.27 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
34 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
15 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
45 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
30 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
11 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Місце постачання
15013, Україна, Чернігівська область, с. Нові Яриловичі, 30-років Перемоги,102
На карті
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець))
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 07.09.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
487a6f4b49fc47d0a8e29ae6e2d0bd98
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна строків поставки
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.09.2020 15:00
Статус:
Опубліковано