• Відкриті торги
  • КЕП

Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець)

Оголошено тендер

206 700.00 UAH
Номер: b01aefd45d8844499b0a6a18d6620060
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-03-003106-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ РІПКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ РІПКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 206 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сучасні меблі для початкових класів (Комплект меблів учнівських одномісних для початкової школи (стіл + стілець)
Примітки: категорія замовника: відповідно до п.3, ч.1, ст.2 Закону "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.08.2020 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума206 700.00 UAH