• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (легковий автомобіль RENAULT Duster або еквівалент), (автомобілі спеціалізованого призначення для перевезення медичних працівників та пацієнтів)

Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою.

Завершена

3 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер: 91819e417fa746ebb190c1dea9bcdd6a
Внутрішній номер закупівлі: 5772960
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-31-003128-c   
Замовник: Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Надія Чорна +380663698387 volbuhuoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 100 000.00 UAH
Період уточнення: 31.07.2020 12:41 - 18.08.2020 11:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2020 12:41 - 28.08.2020 11:00
Аукціон: 31.08.2020 12:43 - 31.08.2020 13:04
Період кваліфікації: 31.08.2020 13:04 - 04.09.2020 16:04
Період завантаження договору: 04.09.2020 16:04 - 24.09.2020 16:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль RENAULT Duster або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 43005, Україна, Волинська область, Луцьк, Словацького,28 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Луцьк-Експо

Оскарження: 04.09.2020 16:04 - 15.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 497 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 454 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2020 16:04
Документи 13
Скарги 0
ТОВ «АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНІГІВ»
Початкова пропозиція 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 482 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: bf45c120ecbd4b139e9862793dece1f2
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-31-003128-c-b1
Постачальник: ТОВ Луцьк-Експо
Номер договору: 1
Сума договору: 3 454 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 878 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 21.09.2020 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір № 1 від 21.09.2020.pdf
p7s
sign.p7s