-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (легковий автомобіль RENAULT Duster або еквівалент), (автомобілі спеціалізованого призначення для перевезення медичних працівників та пацієнтів)
3 454 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
bf45c120ecbd4b139e9862793dece1f2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-003128-c-b1
Замовник:
Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23254447
-
Контактна особа:
Надія Чорна +380663698387 volbuhuoz@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Степана Бандери,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Луцьк-Експо
×
-
Код ЄДРПОУ:
36181018
-
Контактна особа:
Левкович Юрій Миколайович +380332280333 y.levkovych@lutsk-expo.com
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
21.09.2020 15:00
Період дії договору:
21.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
3 454 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 575 750.00 UAH)
Оплачено:
3 454 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 575 750.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль RENAULT Duster або еквівалент
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Управління охорони здоров'я ВОДА
IBAN:UA868201720344251018199006829
ТзОВ "Луцьк-Експо"
IBAN:UA873034400000026002055505831
Сума
3454500.00 UAH
Статус
Оплачений
26.10.2020 12:33
Док-ти
1