-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі (легковий автомобіль RENAULT Duster або еквівалент), (автомобілі спеціалізованого призначення для перевезення медичних працівників та пацієнтів)
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
1338aa082bfa4efdbcc7a769437cf7d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-31-002305-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23254447
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Степана Бандери,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23254447
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Степана Бандери,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі
(легковий автомобіль RENAULT Duster або еквівалент),
(автомобілі спеціалізованого призначення для перевезення медичних працівників та пацієнтів)
Примітки:
Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади
Адреса: 43000, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Степана Бандери,5
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.07.2020 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 500 000.00 UAH