-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Тендер Prozorro UA-2020-07-28-001533-b
Кошти місцевого бюджету; Місцезнаходження замовника: 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, б.5; Категорія замовника: 1 Органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Завершена
47 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 237.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 237.80 UAH
Номер:
bc094371537f464192fb519653524b67
Внутрішній номер закупівлі:
5736631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-28-001533-b
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
47 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
237.80 UAH
Період уточнення:
28.07.2020 14:59 - 10.08.2020 15:04
Період прийому пропозицій:
28.07.2020 14:59 - 20.08.2020 15:04
Аукціон:
21.08.2020 14:22 - 21.08.2020 14:49
Період кваліфікації:
21.08.2020 14:49 - 26.08.2020 15:28
Період завантаження договору:
26.08.2020 15:28 - 15.09.2020 15:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг здійснюється за фактом надання послуг на підставі підписаного Сторонами Акту виконаних послуг протягом 20 календарних днів з моменту отримання фінансування на послуги за даним Договором.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Кількість
46 одиниця
Період постачання
до 10.12.2020
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Будівельна компанія «Іста Груп»
Оскарження: 26.08.2020 15:28 - 06.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704115
-
Контактна особа:
Силаєв Артем Іванович +380612232216 istagroup75@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Сталеварів буд.16 кв.4
Оскарження: 26.08.2020 15:28 - 06.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
39 966.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 966.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2020 15:28
Документи
35
Скарги
0
КП Титан
×
-
Код ЄДРПОУ:
19268685
-
Контактна особа:
Сліпченко Ольга Костянтинівна +380612245122 kptitan_prozoro@ukr.net
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Макаренка, б. 7
Початкова пропозиція
46 020.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 912.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДП БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40661253
-
Контактна особа:
Реконвальд Олег +380973831441 blagoystriy2016@mail.ru
-
Адреса:
Україна
Початкова пропозиція
47 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
b347e2a9280748e9908c5b4b414bccd3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-28-001533-b-c1
Постачальник:
ТОВ «Будівельна компанія «Іста Груп»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704115
-
Контактна особа:
Силаєв Артем Іванович +380612232216 istagroup75@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Сталеварів буд.16 кв.4
Номер договору:
144
Сума договору:
39 966.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
33 305.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
09.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний