-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
39 966.00
UAH з ПДВ
Номер:
b347e2a9280748e9908c5b4b414bccd3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-28-001533-b-c1
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ «Будівельна компанія «Іста Груп»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704115
-
Контактна особа:
Силаєв Артем Іванович +380612232216 istagroup75@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Сталеварів буд.16 кв.4
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Номер договору:
144
Дата підписання:
09.09.2020 00:00
Період дії договору:
09.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
39 966.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 661.00 UAH)
Оплачено:
39 966.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 661.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Кількість
46 одиниця
Період постачання
до 10.12.2020
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
РА ЗМР по Вознесенівському району
IBAN:UA308201720344230002000078436
ТОВ "Будiвельна компанiя "IНСТА ГРУП"
IBAN:UA453133990000026003055742904
Сума
39966.00 UAH
Статус
Оплачений
23.11.2020 12:27
Док-ти
1