-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Оголошено тендер
47 560.00
UAH
Номер:
05f105b98b54405ebe433dcb7fdee502
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-28-002135-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
47 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, б.5; Категорія замовника: орган місцевого самоврядування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.07.2020 13:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума47 560.00 UAH