-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисною рідиною « Defender W ВД-АК-222» «або еквівалент» Площа – 6697 м кв
Тендер Prozorro UA-2020-07-24-003601-b
- Виконання Послуги здійснюється протягом 30 (тридцяти) робочих днів. - Перелік об'єктів та будівель, адреса: Гуртожиток, м.Березівка, вул.Побєди, 19 Учбово-адміністративний та громадсько-побутовий корпус, м.Березівка, вул.Побєди, 21 (в цілому складаються будівлі): громадсько-побутовий; учбово-адміністративний; майстерні; котельня; гараж
Завершена
499 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
Номер:
9747ffab9a684aaebf8bee05d6557d8f
Внутрішній номер закупівлі:
5703447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-24-003601-b
Замовник:
Березівське вище професійне училище Одеського національного політехнічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546469
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Победи, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Троянович +380485621232 buh-vpu@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 499.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 994.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2020 12:21 - 30.07.2020 12:15
Період прийому пропозицій:
24.07.2020 12:21 - 09.08.2020 12:15
Аукціон:
10.08.2020 11:36 - 10.08.2020 11:57
Період кваліфікації:
10.08.2020 11:57 - 14.08.2020 14:56
Період завантаження договору:
14.08.2020 14:56 - 03.09.2020 14:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисною рідиною « Defender W ВД-АК-222» «або еквівалент» Площа – 6697 м кв
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ"
Оскарження: 14.08.2020 14:56 - 25.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41133474
-
Контактна особа:
Станіслав ШЕНДЕРЕЙ +380503397000 nvo.ohrana@gmail.com
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АРТИЛЕРІЙСЬКА, будинок 4 В, офіс 5
Оскарження: 14.08.2020 14:56 - 25.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
476 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2020 14:56
Документи
59
Скарги
0
ТОВ "ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ПРОТИПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35404509
-
Контактна особа:
Сергій Бевзюк +380971129099 zps345@ukr.net
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ.ПРОЦЕНКА, будинок 23 Д
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
754d496160d64f049a68c06b635ce479
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-24-003601-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41133474
-
Контактна особа:
Станіслав ШЕНДЕРЕЙ +380503397000 nvo.ohrana@gmail.com
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АРТИЛЕРІЙСЬКА, будинок 4 В, офіс 5
Номер договору:
25
Сума договору:
473 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
394 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
31.08.2020 09:43
Статус:
Виконаний