-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисною рідиною « Defender W ВД-АК-222» «або еквівалент» Площа – 6697 м кв
Тендер Prozorro UA-2020-07-24-003601-b
- Виконання Послуги здійснюється протягом 30 (тридцяти) робочих днів. - Перелік об'єктів та будівель, адреса: Гуртожиток, м.Березівка, вул.Побєди, 19 Учбово-адміністративний та громадсько-побутовий корпус, м.Березівка, вул.Побєди, 21 (в цілому складаються будівлі): громадсько-побутовий; учбово-адміністративний; майстерні; котельня; гараж
Завершена
499 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2020 12:21 - 30.07.2020 12:15
Відповідь надана
Щодо вогнезахисного засобу
Номер:
87f382bb91864f46984f803f668eb45b
Дата опублікування:
24.07.2020 14:57
Опис:
Доброго дня!
Чи відомо замовнику, що вогнезахисний засіб, який пропонує для прикладу замовник виготовляється "Капітель-Дніпро" по дорученню від російського підприємства ООО "Евростиль" відповідно до російських технічних умов? (Див.сертифікат). Чи знає замовник, що відповідно до діючих в Україні Правил з вогнезахисту, до Регламенту робіт з вогнезахисту обов'язково додаються Протоколи випробувань, на основі яких зазначено дані в Регламенті. Тобто, якщо в Регламенті чи Сертифікаті відповідності вказано, що термін експлуатації покриття - 30 років, значить до Регламенту має додаватись Протокол випробувань на термін експлуатації покриття, яким буде підтверджено, що фарба дійсно захищає від горіння на протязі 30-років. Також просимо замовника визначити конкретно, який саме вогнезахисний засіб замовник має на увазі, оскільки є Defender W (ВД-АК-222) для дерев'яних конструкцій будівель, а є Defender W (ВД-АК-222) для дерев'яних конструкцій внутрішнього обладнання поїздів. Засіб для внутрішніх конструкцій можливо, захищає від горіння протягом 30 років, оскільки поїзди опалюються і вологість повітря мало змінюється. Але для дерев'яних конструкцій горищ, де періодично суттєво змінюється температура повітря і коливається вологість - вогнезахисний засіб не може зберігати свої властивості протягом 30-ти років. Саме тому, в Україні неможливо отримати протоколи випробувань вогнезахисного засобу на 30 років, бо це суперечить логіці і здоровому глузду. Чи розуміє замовник, що пропонує до прикладу російський товар, аналогів якому в Україні немає? Чи зауважили ви, що через некомпетентність особи, яка складала тендерну документацію і прописувала вимоги, опираючись на характеристики російського товару, дві закупівлі по цьому предмету не відбулись.
Просимо замовника вивчити нормативно-правову базу, відповідно до якої регламентуються послуги з вогнезахисної обробки та внести зміни до тендерної документації, а саме прибрати посилання на російський товар. На ринку України є достатня кількість вогнезахисних засобів для дерев'яних конструкцій з терміном експлуатації покриття 10 років (це максимум), який підтверджено протоколами випробувань, що проведені в Україні.
Відповідь:
В технічному завданні ТД (Додаток 4)термін експлуатації покриття відбудуться зміни
Дата відповіді:
27.07.2020 12:12