-
Відкриті торги
-
КЕП
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисною рідиною « Defender W ВД-АК-222» «або еквівалент» Площа – 6697 м кв
473 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
754d496160d64f049a68c06b635ce479
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-24-003601-b-a1
Замовник:
Березівське вище професійне училище Одеського національного політехнічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546469
-
Контактна особа:
Оксана Троянович +380485621232 buh-vpu@i.ua
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Победи, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41133474
-
Контактна особа:
Станіслав ШЕНДЕРЕЙ +380503397000 nvo.ohrana@gmail.com
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ АРТИЛЕРІЙСЬКА, будинок 4 В, офіс 5
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Номер договору:
25
Дата підписання:
31.08.2020 09:43
Період дії договору:
31.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
473 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 78 900.00 UAH)
Оплачено:
473 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 78 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій вогнезахисною рідиною « Defender W ВД-АК-222» «або еквівалент» Площа – 6697 м кв
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації