• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Машини для обробки даних

Завершена

431 885.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
Номер: 496720d0c95044419f2d16f31b7ee995
Внутрішній номер закупівлі: 5702703
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-24-003177-b   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації
Контактна особа: Стрельчук Людмила Іванівна +380373421296 02147300@mail.gov.ua http://glibosvit.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 431 885.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 150.00 UAH
Період уточнення: 24.07.2020 11:54 - 31.07.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2020 11:54 - 10.08.2020 10:00
Аукціон: 11.08.2020 11:03 - 11.08.2020 11:24
Період кваліфікації: 11.08.2020 11:24 - 12.08.2020 10:43
Період завантаження договору: 12.08.2020 10:43 - 01.09.2020 10:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 60400, Україна, Чернівецька область, смт.Глибока, вул.Шевченка 1 На карті
Ноутбуки (без програмного забезпечення)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 60400, Україна, Чернівецька область, смт.Глибока, вул.Шевченка 1 На карті
Повноколірний БФП
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 32 штуки
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 60400, Україна, Чернівецька область, смт.Глибока, вул.Шевченка 1 На карті
Монохромний лазерний БФП
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 60400, Україна, Чернівецька область, смт.Глибока, вул.Шевченка 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РОЙХМАН ДАВИД ГЕРШКОВИЧ"

Оскарження: 12.08.2020 10:43 - 23.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 426 954.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
424 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2020 10:43
Документи 62
Скарги 0
ФОП ВАСИЛИШИН ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
Початкова пропозиція 430 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
425 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 9fc3c9a45efa4a55b6753346b9a468c1
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-24-003177-b-c1
Постачальник: ФОП "РОЙХМАН ДАВИД ГЕРШКОВИЧ"
Номер договору: 174
Сума договору: 424 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 354 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 25.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 174.pdf
pdf
Додаткова угода 176.pdf
p7s
sign.p7s