-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних
Оголошено тендер
431 885.00
UAH
Номер:
156aa43a7e02462dbdc4c4414de103d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-21-000362-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147300
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вулиця Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147300
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вулиця Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
431 885.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.07.2020 10:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума431 885.00 UAH