-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних
424 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
9fc3c9a45efa4a55b6753346b9a468c1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-24-003177-b-c1
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147300
-
Контактна особа:
Стрельчук Людмила Іванівна +380373421296 02147300@mail.gov.ua http://glibosvit.ucoz.ua/
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вулиця Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "РОЙХМАН ДАВИД ГЕРШКОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1927113094
-
Контактна особа:
Давид Ройхман +380505139940 d.g.roichman@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці,, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 51, квартира 8
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
174
Дата підписання:
25.08.2020 00:00
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
424 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 800.00 UAH)
Оплачено:
424 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Ноутбуки (без програмного забезпечення)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Повноколірний БФП
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Монохромний лазерний БФП
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.08.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2d1038a941824c379fe25955cc16f792
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
176
Дата внесення змін до договору:
27.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1f433879e2704dc48689a4dd11502c30
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
1/176
Дата внесення змін до договору:
27.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано