• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)

Роботи з благоустрою в рамках проекту «Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул. Центральна біля будинку №37» (коригування)

Завершена

543 135.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 715.68 UAH
Номер: 9e39bcb9ec5341149f32877334f2e2a3
Внутрішній номер закупівлі: 5685154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-23-002517-b   
Замовник: Новогродівська міська рада
Контактна особа: Євген Зазуляк +380509960692,+380505956606 novradaua@ukr.net http://novogrodovka-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 543 135.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 715.68 UAH
Період уточнення: 23.07.2020 11:17 - 29.07.2020 13:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2020 11:17 - 08.08.2020 13:00
Аукціон: 10.08.2020 15:29 - 10.08.2020 15:50
Період кваліфікації: 10.08.2020 15:50 - 13.08.2020 10:29
Період завантаження договору: 13.08.2020 10:29 - 02.09.2020 10:29
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 лот
Період постачання 26.08.2020 - 20.12.2020
Місце постачання 85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул. Центральна біля буд. 37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"

Оскарження: 13.08.2020 10:29 - 24.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 535 096.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
535 096.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2020 10:29
Документи 72
Скарги 0
ТОВ "Буддеталь"
Початкова пропозиція 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: 16e02b3fbe784f0d953f6294117d73cb
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-23-002517-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"
Номер договору: 58
Сума договору: 535 096.27 UAH з ПДВ
Сума договору: 445 913.56 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 25.08.2020 08:29
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 58 КРАСК 25 серпня 2020 (1).pdf
pdf
Кошторисна документація КРАСК 25 серпня 2020.pdf
p7s
sign.p7s