-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Оголошено тендер
543 135.00
UAH
Номер:
02011e71abf242ed89d1a9c00dd509c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-23-002065-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
543 135.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Примітки:
Роботи з благоустрою в рамках проекту «Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул. Центральна біля будинку №37» (коригування)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
23.07.2020 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума543 135.00 UAH