-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
535 096.27
UAH з ПДВ
Номер:
16e02b3fbe784f0d953f6294117d73cb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-23-002517-b-a1
Замовник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Контактна особа:
Євген Зазуляк +380509960692,+380505956606 novradaua@ukr.net http://novogrodovka-rada.gov.ua
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39709485
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК" +380997806446 ooo.krask@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Краматорськ, 49050, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Генерала Пушкіна, б.1
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
58
Дата підписання:
25.08.2020 08:29
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
535 096.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 89 182.71 UAH)
Оплачено:
535 096.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 89 182.71 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37 (коригування)
Кількість
1 лот
Період постачання
26.08.2020 - 20.12.2020
Місце постачання
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул. Центральна біля буд. 37
На карті