• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121

Завершена

619 679.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 196.80 UAH
Номер: 0a108af390ff430e9a8d405120ed8506
Внутрішній номер закупівлі: 5649519
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-21-000183-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Контактна особа: Боціон Ніна Миколаївна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 619 679.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 196.80 UAH
Період уточнення: 21.07.2020 09:03 - 26.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2020 09:03 - 05.08.2020 17:00
Аукціон: 06.08.2020 15:13 - 06.08.2020 15:34
Період кваліфікації: 06.08.2020 15:34 - 07.08.2020 13:36
Період завантаження договору: 07.08.2020 13:36 - 27.08.2020 13:36
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 10.11.2020
Місце постачання 02091, Україна, м. Київ, м. Київ, Харківське шосе, 121 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НББ-БУД

Оскарження: 07.08.2020 13:36 - 18.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 610 376.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
610 376.22 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2020 13:36
Документи 35
Скарги 0
ТОВ УКР ТЕТРІС БУД
Початкова пропозиція 619 669.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
619 669.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 4cd486553e3f43c3a40bfc83327d4ade
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-21-000183-c-b1
Постачальник: ТОВ НББ-БУД
Номер договору: 78
Сума договору: 560 205.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 466 838.27 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 26.08.2020 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 78 від 26.08.2020 (2).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода Кап. ремонт сходів.pdf
p7s
sign.p7s