-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
560 205.92
UAH з ПДВ
Номер:
4cd486553e3f43c3a40bfc83327d4ade
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-21-000183-c-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Контактна особа:
Боціон Ніна Миколаївна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ НББ-БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40350691
-
Контактна особа:
Новохацький Сергій Олександрович +380443530675 tov.nbbbud@gmail.com
-
Адреса:
04078, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Полкова 55, кв.204
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
78
Дата підписання:
26.08.2020 08:00
Період дії договору:
26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
560 205.92 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 367.65 UAH)
Оплачено:
560 205.92 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 367.65 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 10.11.2020
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
56ae0ed406a74feaa0880167f67e1f71
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжити строк виконання робіт
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.11.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
8e82b31e8c364c6d9ed4ac42778deb5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення договірної ціни
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 16:00
Статус:
Опубліковано