-
Відкриті торги
-
КЕП
"Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121" (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
619 679.60
UAH
Номер:
22b633e69c344c83a612f45a494323c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-06-002147-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
619 679.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121" (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.07.2020 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума619 679.60 UAH