-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.
Тендер Prozorro UA-2020-07-17-005212-b
Завершена
499 975.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 499.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 499.88 UAH
Номер:
3823e7a775124c67ac30b0c0137032ff
Внутрішній номер закупівлі:
5631167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-17-005212-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43525038
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський р-н, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Челах +380959060665 vndonosvita@gmail.com http://www.donoda.gov.ua/velykonovosilkivskiy/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
499 975.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 499.88 UAH
Період уточнення:
17.07.2020 15:49 - 23.07.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2020 15:49 - 02.08.2020 08:00
Аукціон:
03.08.2020 13:44 - 03.08.2020 14:17
Період кваліфікації:
03.08.2020 14:17 - 04.08.2020 12:38
Період завантаження договору:
04.08.2020 12:38 - 24.08.2020 12:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.
Кількість
50 штуки
Період постачання
10.08.2020 - 31.08.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Азов-Арсенал"
Оскарження: 03.08.2020 15:57 - 14.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320793
-
Контактна особа:
Дьяченко Олексій Валерійович 0629410816, 380677412345, aleksey.dyachenko@gmail.com
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр. Металургів, 97
Оскарження: 03.08.2020 15:57 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
499 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 399.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2020 15:57
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Оскарження: 04.08.2020 12:38 - 15.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Оскарження: 04.08.2020 12:38 - 15.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
499 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2020 12:38
Документи
58
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ-АРСЕНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38242978
-
Контактна особа:
Саркісян Маріанна 380629410816, 380967427474 office@it-arsenal.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр. Металургів, буд. 97
Початкова пропозиція
499 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР "НОВА ШКОЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43004553
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР "НОВА ШКОЛА" +380505723961 mrcns2019@gmail.com
-
Адреса:
40024, Україна, 40024, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОКОФ'ЄВА, будинок 36
Початкова пропозиція
499 975.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
458e311c061149c4bf93a11932661134
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-17-005212-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Номер договору:
82
Сума договору:
494 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
412 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.08.2020 11:05
Статус:
Виконаний