-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.
494 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
458e311c061149c4bf93a11932661134
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-17-005212-b-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43525038
-
Контактна особа:
Світлана Челах +380959060665 vndonosvita@gmail.com http://www.donoda.gov.ua/velykonovosilkivskiy/
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський р-н, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42986448
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВІТНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ" +380677058345 nov-osv-tech@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26331, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Хащувате, ВУЛИЦЯ ЧАПАЄВА, будинок 41
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
82
Дата підписання:
17.08.2020 11:05
Період дії договору:
17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
494 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 82 400.00 UAH)
Оплачено:
494 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 82 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.
Кількість
50 штуки
Період постачання
10.08.2020 - 31.08.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6d4fa6f6080843fd972ec210c518ef27
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.08.2020 14:15
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bcdf60d33b35482584ad9682d64c6474
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.08.2020 14:22
Статус:
Опубліковано