-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.
Оголошено тендер
499 975.00
UAH
Номер:
c8da56b5782c4269a62c25ce83116541
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-17-006427-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43525038
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський р-н, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43525038
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський р-н, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
499 975.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
17.07.2020 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 997.50 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума449 977.50 UAH