• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)

Категорія замовника згідно ст. 2 закону України " Про публічні закупівлі " -Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником та учасником, викладаються українською мовою.Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 100 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Завершена

8 096 897.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 484.49 UAH
Номер: d6ea3e59476b43c6bce7e470eb9e1856
Внутрішній номер закупівлі: 5519238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-08-005280-c   
Замовник: ДП Вигодське лісове господарство
Контактна особа: Малета Євгеній Миколайович +380347761704 vlgtender@gmail.com http://www.vygodalis.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 8 096 897.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 40 484.49 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 35 000.00 UAH
Період уточнення: 08.07.2020 14:32 - 13.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2020 14:32 - 23.07.2020 18:00
Аукціон: 24.07.2020 14:29 - 24.07.2020 14:56
Період кваліфікації: 24.07.2020 14:56 - 31.07.2020 14:16
Період завантаження договору: 31.07.2020 14:16 - 20.08.2020 14:16
Умови оплати:
підписання договору - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 77556, Україна, Івано-Франківська область, Людвиківське лісництво, урочище Городище На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ ГРУП"

Оскарження: 28.07.2020 10:27 - 08.08.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 8 056 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.07.2020 10:27
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "БК АЛЬТЕРА"

Оскарження: 30.07.2020 13:02 - 10.08.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 7 522 224.24 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 481 739.75 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.07.2020 13:02
Документи 41
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦ-БУД-ПРОЕКТ 33"

Оскарження: 31.07.2020 14:16 - 11.08.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 7 633 374.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 522 223.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2020 14:16
Документи 64
Скарги 0

Контракти

Номер: 543163a289744312b302c3a673b7e73b
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-08-005280-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦ-БУД-ПРОЕКТ 33"
Номер договору: 342/20
Сума договору: 7 522 223.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.08.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 12.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s