• Відкриті торги
  • КЕП

Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)

Оголошено тендер

8 096 897.00 UAH
Номер: d06312730a1a4d3a91b6029fc76db640
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-08-006032-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП Вигодське лісове господарство
Замовник: ДП Вигодське лісове господарство
Очікувана вартість: 8 096 897.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Примітки: 77552, Івано-Франківська область, Долинський район, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40. Категорія замовника зазначена в Статті 2 ч.4 п.3 підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування: 08.07.2020 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЄвропейського Союзу в рамках програми HUSKROUA ENI CBC Programme 2014-2020 «Шляхи до здорових лісів: Посилення стійкості, життєздатності та адаптаційної спроможності лісів в прикордонному регіоні України та Словаччини» шляхом відкритих торгів на умовах, визначених в Угоді про партнерство ref: HUSKROUA/1702 із залученням співфінансування за рахунок коштів підприємства.
Сума8 096 897.00 UAH