-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
7 522 223.00
UAH без ПДВ
Номер:
543163a289744312b302c3a673b7e73b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-08-005280-c-c1
Замовник:
ДП Вигодське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
22186175
-
Контактна особа:
Малета Євгеній Миколайович +380347761704 vlgtender@gmail.com http://www.vygodalis.com.ua/
-
Адреса:
77552, Україна, Івано-Франківська область, Вигода, вул. Данила Галицького, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦ-БУД-ПРОЕКТ 33"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35554072
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦ-БУД-ПРОЕКТ 33" 380672727537 nadraga.tetyana@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 77673, Івано-Франківська обл., Рожнятівський район, село Ясень, ВУЛИЦЯ ВАГИЛЕВИЧА, будинок 646
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
342/20
Дата підписання:
12.08.2020 00:00
Період дії договору:
12.08.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
7 522 223.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
7 494 245.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво лісової автомобільної дороги в урочищі Городище Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Івано-Франківської області (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
77556, Україна, Івано-Франківська область, Людвиківське лісництво, урочище Городище
На карті