-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)
Тендер Prozorro UA-2020-07-06-000962-a
Завершена
850 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 8 000.00 UAH
Номер:
e222db3d72384e1986feb412b711d629
Внутрішній номер закупівлі:
5481752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-06-000962-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43141267
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 33/19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Лисицин +380444547172 mtzdps@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
850 680.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
06.07.2020 10:06 - 12.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2020 10:06 - 22.07.2020 00:00
Аукціон:
22.07.2020 14:43 - 22.07.2020 15:04
Період кваліфікації:
22.07.2020 15:04 - 27.07.2020 16:33
Період завантаження договору:
27.07.2020 16:33 - 16.08.2020 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)
Кількість
10000 пачка
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВЕРС КАНЦЕЛЯРІЯ"
Оскарження: 27.07.2020 16:13 - 07.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39417349
-
Контактна особа:
Ольга Башкатова +380672336577 boe@ak.ua
-
Адреса:
49089, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Суворова, буд. 35
Оскарження: 27.07.2020 16:13 - 07.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
682 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
682 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.07.2020 16:13
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Оскарження: 27.07.2020 16:33 - 07.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-494-35-12 YARIK@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Оскарження: 27.07.2020 16:33 - 07.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
703 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
703 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2020 16:33
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9e1f242ccd94bc2a760ef97f52848f7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-06-000962-a-c1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" 044-494-35-12 YARIK@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Номер договору:
58
Сума договору:
703 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
586 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
12.08.2020 13:49
Статус:
Виконаний