• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)

Оголошено тендер

850 680.00 UAH
Номер: 788755685b3a424a977bef981ee6d0d5
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-07-03-001844-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Очікувана вартість: 850 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.07.2020 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума850 680.00 UAH