• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)

703 800.00 UAH з ПДВ
Номер: a9e1f242ccd94bc2a760ef97f52848f7
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-06-000962-a-c1
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У М. КИЄВІ
Постачальник: ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору: 58
Дата підписання: 12.08.2020 13:49
Період дії договору: 12.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 703 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 117 300.00 UAH)
Оплачено: 703 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 117 300.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне (папір формату А4)
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 10000 пачка
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 04116, Україна, Київська область, м.Київ, Шолуденка,33/19 На карті