• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з виготовленя оригінал-макетів національних стандартів

Завершена

257 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер: 02784768264740c8a8666d72606cf09a
Внутрішній номер закупівлі: 5422661
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-26-001560-b   
Замовник: ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
Контактна особа: Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 257 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 100.00 UAH
Період уточнення: 26.06.2020 15:57 - 02.07.2020 16:02
Період прийому пропозицій: 26.06.2020 15:57 - 12.07.2020 16:02
Аукціон: 13.07.2020 11:58 - 13.07.2020 12:43
Період кваліфікації: 13.07.2020 12:43 - 17.07.2020 10:58
Період завантаження договору: 17.07.2020 10:58 - 06.08.2020 10:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виготовленя оригінал-макетів національних стандартів
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 84 штуки
Період постачання до 15.10.2020
Місце постачання 03115, Україна, м. Київ, Київ, Святошинська,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МОСКАЛЕНКО СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА"

Оскарження: 15.07.2020 17:32 - 26.07.2020 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 127 692.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.07.2020 17:32
Документи 17
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "505"

Оскарження: 17.07.2020 10:58 - 28.07.2020 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 129 727.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 751.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2020 10:58
Документи 16
Скарги 0
ТОВ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
Початкова пропозиція 253 032.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
КП "ЖККГВ "Полісся" ЖОР"
Початкова пропозиція 208 751.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 172.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ФОП "ШЕБЕДА ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Початкова пропозиція 154 864.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 864.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАЦІОНАЛЬНИЙ АТЕСТАЦІЙНО - НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 256 276.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
256 276.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 96bf49de5bb5451ab88070a3ed86a4aa
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-26-001560-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "505"
Номер договору: 76/1.5
Сума договору: 93 751.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 05.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор.pdf
p7s
sign.p7s