-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовленя оригінал-макетів національних стандартів
Оголошено тендер
257 500.00
UAH
Номер:
abaee150a2b14d968551e34c527f647a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-26-000980-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
257 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з виготовленя оригінал-макетів національних стандартів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Дата опублікування:
26.06.2020 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума257 500.00 UAH