-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовленя оригінал-макетів національних стандартів
93 751.60
UAH без ПДВ
Номер:
96bf49de5bb5451ab88070a3ed86a4aa
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-26-001560-b-c1
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "505"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37520629
-
Контактна особа:
Руслана Годована +380672186707 505printzt@gmail.com
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. ШЕЛУШКОВА, будинок 8-А, квартира 5
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Номер договору:
76/1.5
Дата підписання:
05.08.2020 00:00
Період дії договору:
05.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
93 751.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
93 751.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виготовленя оригінал-макетів національних стандартів
Кількість
84 штуки
Період постачання
до 15.10.2020