• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

10.81.1 Цукор-сирець, тростинний і очищений тростинний чи буряковий цукор (сахароза); меляса (15831000-2, Цукор - 2 найменування (Цукор – пісок, ванільний цукор))

Завершена

284 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 844.00 UAH
Номер: 9fceeedfe9c441b891deb1dd1c6077f6
Внутрішній номер закупівлі: 537244
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-21-002169-b   
Замовник: Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради
Контактна особа: Юлия Сергеевна +380645228031 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 284 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 844.00 UAH
Період уточнення: 21.12.2016 15:53 - 31.12.2016 08:30
Період прийому пропозицій: 21.12.2016 15:53 - 10.01.2017 08:30
Аукціон: 11.01.2017 11:59 - 11.01.2017 12:20
Період кваліфікації: 11.01.2017 12:20 - 18.01.2017 17:47
Період завантаження договору: 11.01.2017 12:20 - 31.01.2017 12:20

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор - пісок
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 16700 кілограм
Період постачання 23.01.2017 - 30.06.2017
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ДНЗ м. Сєвєродонецька, адреси зазначені в тендерній документації На карті
Ванільний цукор
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 10 кілограм
Період постачання 23.01.2017 - 30.06.2017
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ДНЗ м. Сєвєродонецька, адреси зазначені в тендерній документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РОМАНОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

Оскарження: 11.01.2017 12:20 - 29.01.2017 00:00
Початкова пропозиція 247 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 494.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2017 17:47
Документи 18
Скарги 0
ФОП "КОЛЕСНИК ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 282 830.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 495.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 6345cb2c6bf948a0b93595e2fd580363
Ідентифікатор договору: UA-2016-12-21-002169-b-b1
Постачальник: ФОП "РОМАНОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Номер договору: 28
Сума договору: 202 494.90 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.02.2017 00:00 - 30.06.2017 00:00
Дата підписання: 02.02.2017 15:26
Статус:
Підписаний
PDF
договор 28 роман.сахар.PDF
p7s
sign.p7s