-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
10.81.1 Цукор-сирець, тростинний і очищений тростинний чи буряковий цукор (сахароза); меляса (15831000-2, Цукор - 2 найменування (Цукор – пісок, ванільний цукор))
Тендер Prozorro UA-2016-12-21-002169-b
Завершена
284 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 844.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 844.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2016 15:53 - 31.12.2016 08:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим