• Відкриті торги
  • КЕП

10.81.1 Цукор-сирець, тростинний і очищений тростинний чи буряковий цукор (сахароза); меляса (15831000-2, Цукор - 2 найменування (Цукор – пісок, ванільний цукор))

202 494.90 UAH з ПДВ
Номер: 6345cb2c6bf948a0b93595e2fd580363
Ідентифікатор договору: UA-2016-12-21-002169-b-b1
Постачальник: ФОП "РОМАНОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 28
Дата підписання: 02.02.2017 15:26
Період дії договору: 02.02.2017 00:00 - 30.06.2017 00:00
Сума договору: 202 494.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 202 494.90 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор - пісок
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 16700 кілограм
Період постачання 23.01.2017 - 30.06.2017
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ДНЗ м. Сєвєродонецька, адреси зазначені в тендерній документації На карті
Ванільний цукор
Код ДК 021:2015: 15831000-2 Цукор
Кількість 10 кілограм
Період постачання 23.01.2017 - 30.06.2017
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ДНЗ м. Сєвєродонецька, адреси зазначені в тендерній документації На карті