• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)

Закупівля оголошена в межах реалізації Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»), ратифікованої Законом № 346-VIII від 22.04.2015 р. Договір, укладений за результатами цієї процедури набере чинності з моменту отримання резолюції Європейського Інвестиційного Банку (далі – ЄІБ) «без заперечень». У разі не надання ЄІБ резолюції «без заперечень» договірні відносини вважаються такими, що не розпочинались. Жодна зі сторін майбутнього договору не несе відповідальності за резолюцію ЄІБ.

Завершена

29 987 842.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 149 939.21 UAH
Номер: d21215ce3656453cb18ab051e800e8f2
Внутрішній номер закупівлі: 5341493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-19-006196-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Контактна особа: Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 29 987 842.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 149 939.21 UAH
Період уточнення: 19.06.2020 15:10 - 25.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2020 15:10 - 05.07.2020 17:00
Аукціон: 06.07.2020 12:40 - 06.07.2020 13:01
Період кваліфікації: 06.07.2020 13:01 - 14.07.2020 15:10
Період завантаження договору: 14.07.2020 15:10 - 03.08.2020 15:10
Умови оплати:
інша подія - 30%
виконання робіт - 65%
виконання робіт - 5%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання 10.08.2020 - 31.03.2021
Місце постачання 85200, Україна, Донецька область, місто Торецьк, вул. Центральна, 55 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СКС-СТРОЙ

Оскарження: 09.07.2020 09:51 - 20.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 28 407 814.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 407 814.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.07.2020 09:51
Документи 84
Скарги 0
АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "КОМПЛЕКТ"

Оскарження: 14.07.2020 15:10 - 25.07.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 29 877 986.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 877 986.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.07.2020 15:10
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 54e133a9440e4db5bf4d4be698372764
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-19-006196-c-c1
Постачальник: АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "КОМПЛЕКТ"
Номер договору: 356
Сума договору: 29 877 986.47 UAH з ПДВ
Сума договору: 24 898 322.06 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.07.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 31.07.2020 11:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір підряду № 356 від 31.07.2020.PDF
PDF
додатки до договору № 356 від 31.07.2020.PDF
PDF
додаткова угода к договору №356 від 31.07.20р..PDF
p7s
sign.p7s
PDF
д.у. 2 від 16.12.2020.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
додаткова угода від 27.01.2021.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду 3 від 23.03.2021.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду 4 від 01.06.2021.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду 5 від 30.07.2021.PDF
pdf
звіт з додатком від 15.07.2021 № 10-0454-21 Торецьк ЦМЛ (тер...
p7s
sign.p7s
PDF
ду 6 від 18.10.2021.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду 6 від 18.10.2021.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ду 7 від 26.11.2021.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s