-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
29 877 986.47
UAH з ПДВ
Номер:
54e133a9440e4db5bf4d4be698372764
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-19-006196-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Контактна особа:
Інна Бабарика +380624740402 cgb_dzer@ukr.net
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ "КОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20225439
-
Контактна особа:
Ольга Куликова +380676328776 ass-kompl@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 18-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
356
Дата підписання:
31.07.2020 11:00
Період дії договору:
31.07.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
29 877 986.47 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 979 664.41 UAH)
Оплачено:
11 233 840.12 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 872 306.68 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу «Центральної міської лікарні» (п’ятиповерховий). Адреса: Донецька обл. м. Торецьк, вул. Центральна, 55» (коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.08.2020 - 31.03.2021
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 2/1
- Зміна №4 3
- Зміна №5 4
- Зміна №6 5
- Зміна №7 6
- Зміна №8 6
- Зміна №9 7
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3bfccca12c1549d189535e16acb1dd98
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни банківських реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.09.2020 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9ca4003fb21f48bba87baab6782d241f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку зі змінами порядку та строків фінансування за Договором відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до наказу Мінрегіону від 07.06.2019року № 128» від 24.11.2020р. № 288 Сторони домовились внести зміни до Додатку № 2 та Додатку № 3 Договору № 356 від 31.07.2020р.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d2d84d81d280410eb99798063d5737c9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з подовженням дії спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» до 30.10.2021року Сторони домовились внести зміни до п. 18.1. Договору № 356 від 31.07.2020р. (надалі – Договір), до Додатку № 2 та Додатку № 3 Договору № 356 від 31.07.2020р.
Сторони домовились викласти п. 18.1. Договору в наступній редакції:
«Цей Договір вважається укладеним після підписання Сторонами і набирає чинності з моменту отримання резолюції ЄІБ «без заперечень» і діє до 30.10.2021року, а у частині виконання зобов’язань Сторін – до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором»
Номер додаткової угоди:
2/1
Дата внесення змін до договору:
27.01.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
949f560093ae48b8a13ce088124c4b72
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до банківських реквізитів Замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.03.2021 13:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
63afff4b1ce44fd596f5f68df9dd57a4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до п. 18.1. Договору, до Додатків 2 та 3 до Договору № 356 від 31.07.2020р.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.06.2021 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3b472ac8526c4dbc823a3df9c2f796e4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін до Додатку 1 Договору, в зв'язку з отриманим експертним звітом щодо розгляду проектної документації на будівництво за робочим проектом: "Капітальний ремонт (термомодернізація). Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів та покрівлі лікувально-терапевтичного корпусу ""Центральної міської лікарні (п'ятиповерховий)" Адреса: Донецька область, місто Торецьк, вул. Центральна, 55 (коригування) №10-0454-21 від 15.07.2021 року, без зміни загальної суми договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.07.2021 16:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
233cd9a466284c09847a5841141d5533
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились викласти п. 18.1. Договору в наступній редакції: "Цей Договір вважається укладеним після підписання Сторонами і діє до 31.12.2021року. За взаємною згодою, Сторони можуть подовжити дію договору на 2022рік із коригуванням ціни, зазначеної в Договорі"
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
18.10.2021 13:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2b1421ba1f3346d889536b1c9b451793
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
не виправлено дату дії договору після внесення додаткової угоди 18.10.2021
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
18.10.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
78d9a9def97e47fa866b6246b4d57e88
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку з затвердження плану фінансування на 2021рік проекту "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України" Сторони домовились внести зміни до Додатку № 3 Договору № 356 від 31.07.2020р.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
26.11.2021 14:00
Статус:
Опубліковано